Пиоли за потенцијалниот кам-бек на Ибрахимовиќ во Милан: Тој е одличен играч, ама…


Шведскиот ветеран, Златан Ибрахимовиќ е еден од играчите кој се поврзува со Милан или тоа во случајов би било негов кам-бек во „црвено-црниот“ табор. Едно ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ го заврши престојот во САД. Тој на помалку ироничен начин се прости од навивачите на Лос Анџелес Галакси.Иако има 38 години тој нема намера ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ преферира преселба во Болоња и соработка со Синиша Михајловиќ, ова денеска го пренесе италијанскиот весник Кориере дело Спорт.Швеѓанецот е ...
| | веќе видена | слични

За иднината на Златан Ибрахимовиќ има многу шпекулации, последните информации од Италија велат дека тој преферира изненадувачки трансфер и преселба во редовите ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
6 копии

Славниот фудбалер Златан Ибрахимовиќ после истекот на договорот во екипата на Лос Анџелес Галакси е слободен играч. И додека светските медиуми шпекулираат каде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 187 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 182 | | | веќе видена

Потпретседателката на Сенатот, педесет и двегодишна конзервативка Жанин Анез, стапи на претседателската позиција  откако од функцијата претседател вчера по ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлог законот за јавни собири што денеска беше на дневен ред на владина седница е повлечен поради ракциите на граѓаните. Премиерот Зоран Заев одговорајќи на ...
сите 71 | | | веќе видена

Отсуството на воодушевувањето, за почеток, не се состои од земјите-промотори на идејата, туку од нивните недостатоци (на капацитет во) економијата и владеењето ...
сите 364 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 67 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно со услови за краткотраен локален дожд. Наутро со услови за појава на магла по котлините. Утринската температура ќе ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пиоли за потенцијалниот кам-бек на Ибрахимовиќ во Милан: Тој е одличен играч, ама…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: