Емери: Не знам дали Џака повторно ќе заигра за Арсенал

Николас Пепе има навистина доста комплициран старт на авантурата во Премиер лигата, од едноставна причина што прв се најде на удар во ситуација кога Арсенал ...
| | веќе видена | слични

Вест број еден во Бундес лигата е дека Баерн Минхен планира да го врати Пеп Гвардиола на клупата и тоа идното лето. Според медиумите, управата на „баварците“ ...
| | веќе видена | слични

Арсенал треба да го отпушти Емери и да им даде шанса на еден од Тјери Анри или Патрик Виера, смета некогашната клупска легенда Емануел Петит. Поранешниот ...
| | веќе видена | слични

Арсенал е во лоша резултатска серија и во последните седум натпревари во сите натпреварувања забележа само една победа и тоа над Гимараеш во Лига Европа. Овие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 187 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 182 | | | веќе видена

Потпретседателката на Сенатот, педесет и двегодишна конзервативка Жанин Анез, стапи на претседателската позиција  откако од функцијата претседател вчера по ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлог законот за јавни собири што денеска беше на дневен ред на владина седница е повлечен поради ракциите на граѓаните. Премиерот Зоран Заев одговорајќи на ...
сите 71 | | | веќе видена

Отсуството на воодушевувањето, за почеток, не се состои од земјите-промотори на идејата, туку од нивните недостатоци (на капацитет во) економијата и владеењето ...
сите 364 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 67 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно со услови за краткотраен локален дожд. Наутро со услови за појава на магла по котлините. Утринската температура ќе ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емери: Не знам дали Џака повторно ќе заигра за Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: