Топ­чи­ња со си­рење


Погледнете што се ви е потребно за да го подготвите сочното пилешко на француски начин… цело пиле, исечено на парчиња ½ литар црно вино поголема главица кромид ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче утринава се сретнал со директорите на ковид центрите од комплексот клиники Мајка Тереза во Скопје за да се разгледа ...
сите 647 | | | веќе видена

Диего Марадона во текот на кариерата бил еден од најплатените фудбалери на светот. Ел Пибе во текот на кариерата заработил милиони долари, но неговите животни ...
сите 276 | | | веќе видена

Министерството за здравство вчера регистрираше 1288 нови случаи на ковид-19 и 1078 оздравени пациентиВчерашниот ден беа забележани и голем број починати, ...
сите 343 | | | веќе видена

Не можеме да го прифатиме оваа омаловажување на нашата борба и не можеме да прифатиме ревизија на општо прифатената оцена за Втората светска војна, велат од ...
сите 231 | | | веќе видена

Компанијата „Астразенека“ и Универзитетот Оксфорд признаа дека настанала грешка при тестирањето на вакцината против коронавирус, што покренува многу прашања во ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Топ­чи­ња со си­рење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: