Бербатов даде прогноза со точен резултат на натпреварите во Премиер лигата


Вчера започна 12. коло во Премиер лигата и тоа со средбата меѓу Норич и Вотфорд која им припадна на гостите со 2-0, но пред нас денес и утре се уште многу ...
| | веќе видена | слични

Младата фудбалска надеж, Тами Абрахам го постигна својот прв гол за Англија на средбата со Црна Гора во европските квалификации, со што си зачува место на ...
| | веќе видена | слични

Луис Саха открива до сега непознати работи од соблекувалната на Манчестер Јунајтед. Поранешниот напаѓач на „црвените ѓаволи“ зборуваше за Руд Ван Нистерлој и ...
| | веќе видена | слични

Сексапилната навивачка на Манчестер Јунајтед објавила фотографија во танга со која му оддала почит на клупската легенда Ерик Кантона. Катрина Марија која веќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Луис Саха откри дека неговите соиграчи од тоа време Руд ван Нистелрој и Кристијано Роналдо влегле во жестока ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англиските медиуми пренесуваат дека МанчестерЈунајтед е сериозно заинтересиран во своите редови да го донесе екстра напаѓачот на Ред Бул Салцбург, Ерлинг ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Норвешката сензација Ерлинг Браут Халанд е мета на речиси сите големи клубови, но некои медиуми веруваат дека Манчестер јунајтед е фаворит за неговиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 222 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски, денеска оствари средба со Aмбасадорката на ...
сите 114 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 424 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бербатов даде прогноза со точен резултат на натпреварите во Премиер лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: