Бербатов даде прогноза со точен резултат на натпреварите во Премиер лигата

Жозе Мурињо речиси една година е без тренерски ангажман по неговиот отказ од кормилото на Манчестер Јунајтед. Португалецот се поврзуваше со разно разни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англиските медиуми пренесуваат дека Унаи Емери добил ултиматум од управата на Арсенал за да ја зачува својата работа. Шпанецот ќе има време до крајот на ...
| | веќе видена | слични

Унаи Емери барем уште малку ќе остане на клупата на Арсенал. Според англиските медиуми тој добил ултиматум од раководството на тимот да почне да победува, во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Има тимови од Премиер лигата кои стартуваа изненадувачки добро во новата сезона, а меѓу нив се Лестер, Челси и Шефилд Јунајтед. Нивните тренери постојано ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 281 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бербатов даде прогноза со точен резултат на натпреварите во Премиер лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: