Сораја доби прстенот од 150.000 евра

Некои бракови, најчесто оние кога паровите „рипнале во тавче“ без да живеат заедно (без разлика дали тука, на запад, низ свет) тонат поради новите сознанија за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секоја љубовна врска доаѓа до точка во која партнерите почнуваат да го покажуваат своето „вистинско“ лице и малите валкани тајни. Една жена решила со сите да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лизи Риквуд има 22 години, додека нејзиниот сопруг Лесли има 63 години. Многумина ја осудуваат нивната врска и го нарекуваат педофил. Сепак, тие се сакаат, без ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка Анета Мицевска или позната како Анета Молика повеќе од 16 години е во брак со Џими од групата „Молика“. Пејачката вели дека иако се толку ...
| | веќе видена | слични

Брена се отвори и проговори нејзината љубов со сопругот. Таа објасни зошто нивната љубов е специфична. „Веројатно затоа што сме јавни личности. Имавме ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Милјана Божиќ и Немања Стаматовиќ Жабац скоро воопшто не се одвојуваат еден од друг. Тие разменуваат нежности кога и да им се пружи прилика за тоа, а сопругот ...
| | веќе видена | слични

Бизарниот документарец, на британскиот „Канал 5“ открил една од најчудните романси кои некогаш сте имале прилика да ги видите. Сара (28) својот сопруг Давид ...
| | веќе видена | слични

Роси Хајли, нејзиниот сопруг Ту и Кенешиа Пети од Австралија се во љубовна врска, пренесува „The Sun“. Сè започнало во 2018-та година, кога Роси на Ту му ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 207 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сораја доби прстенот од 150.000 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: