Мала астро школа: Каква енергија имаме, млака или разурнувачка?


3 копии

Инсистирате на сопственото гледање на нештата во својата работна средина, а таквото однесување ќе резултира со конфликт со соработниците. Полека, но сигурно ...
| | веќе видена | слични

 „Понекогаш, кога имате чувство дека тонете во темница, можеби едноставно сте семе кое штотуку е засадено“. Никогаш не престануваме да еволуираме, да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува генерално добра атмосфера во комуникацијата со соработниците. Можете да очекувате позитивен викенд. Во љубовта ви се допаѓа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Висок претставник на регулаторот за здравство во Канада најави дека земјата најверојатно ќе ја одобри употребата на вакцината на „Фајзер“ во декември, во исто ...
сите 167 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, на социјалната мрежа Твитер објави дека Џо Бајден може да стане претседател само ако докаже дека гласовите ги добил ...
сите 189 | | | веќе видена

Според првиот човек на ДУИ, Али Ахмети, со интервјуто за БГНЕС премиерот Зоран Заев дава лична жртва. Тој денеска даде свое видување за интервјуто кое ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мала астро школа: Каква енергија имаме, млака или разурнувачка?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: