Манчестер Јунајтед веќе одржал разговори со играч кој ќе биде огромно засилување доколку пристигне во јануари


Англиските медиуми пренесуваат дека Манчестер Јунајтед одржал преговори со пртеставниците на Тотенхем, но и на Кристијан Ериксен за можен трансфер на Данецот ...
| | веќе видена | слични

Техничкиот секретар на Барселона, Ерик Абидал потврди дека клубот започнал преговори со претставниците на Лео Меси за нов договор. Речиси сите се убедени дека ...
| | веќе видена | слични

Како што пренесуваат англиските медиуми, Манчестер Јунајтед во јануари ќе се обиде да ангажира две големи засилувања. Свесни се во клубот дека немаат време за ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солшер и „ѓаволите" нема да штедат за да креираат тим во кој головите сигурно ќе бидат загарантирани, со 200 милиони фунти ќе ги донесат Ерлинг Браут ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реновирањето на Интер со сигурност ќе продолжи и во јануари и во летниот преоден рок. На Антонио Конте засега одлично му оди иако во неколку наврати се пожали ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пишуваат за огромна инвестиција на Манчестер јунајтед во зимскиот преоден рок, „ѓаволите“ се подготвени да потрошат 200 милиони фунти за ...
| | веќе видена | слични

Она што го правеше во Торино Бепе Марота го продолжува во Интер, тоа е неговиот рецепт за успех. Јувентус во изминатата деценија доведе голем број играчи без ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед веќе одржал разговори со играч кој ќе биде огромно засилување доколку пристигне во јануари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: