МЖСПП: Не е точно дека денес во Гази Баба има високи ПМ 10


Податоците од мониторинг станицата за квалитет на амбиенталниот воздух во Гази Баба во текот на изминатите пет часа се невалидни поради замена на потрошен дел, ...
| | веќе видена | слични

Воздухот во Македонија и денес е загаден над дозволените пропишани норми и граници. Рекордер во загаденост утрово е Тетово, а не нешто многу подобри и Скопје и ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
4 копии
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Непосредно пред да почине, Диего Армандо Марадона имал операција на хематом на мозокот, по што била направена неговата последна јавна фотографија. Тој бил во ...
сите 193 | | | веќе видена

Висок претставник на регулаторот за здравство во Канада најави дека земјата најверојатно ќе ја одобри употребата на вакцината на „Фајзер“ во декември, во исто ...
сите 167 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, на социјалната мрежа Твитер објави дека Џо Бајден може да стане претседател само ако докаже дека гласовите ги добил ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЖСПП: Не е точно дека денес во Гази Баба има високи ПМ 10

Од:
До кого (е-маил):
Порака: