Финалето на ЛШ во 2024 може да се игра во САД


2 копии

Давид Виља стави крај на блескавата кариера. Никој не играше таков фудбал како Шпанија кон крајот на минатата деценија. Сепак дојде крајот на една златна ...
| | веќе видена | слични

Давид Вилја, искусниот напаѓач на Висел Кобе, најави крај на професионалната кариера по завршувањето на сезоната во јапонскиот шампионат. Поранешната ѕвезда на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Давид Вилја веројатно ја игра последната сезона во својата фудбалска кариера и тоа како член на јапонскиот прволигаш Висел Кобе. Но, Шпанецот нема да потроши ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот претседател, Доналд Трамп, на социјалната мрежа Твитер објави дека Џо Бајден може да стане претседател само ако докаже дека гласовите ги добил ...
сите 189 | | | веќе видена

Според првиот човек на ДУИ, Али Ахмети, со интервјуто за БГНЕС премиерот Зоран Заев дава лична жртва. Тој денеска даде свое видување за интервјуто кое ...
сите 66 | | | веќе видена

Висок претставник на регулаторот за здравство во Канада најави дека земјата најверојатно ќе ја одобри употребата на вакцината на „Фајзер“ во декември, во исто ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финалето на ЛШ во 2024 може да се игра во САД

Од:
До кого (е-маил):
Порака: