Јелена Ѓоковиќ објави снимка и го запрепасти фановите: „Едвај чекам да го направам ова со тебе аморе“


Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена веќе подолго време се нема огласено на социјалните мрежи, а сега објави видео кое сите го остави зачудено да гледаат. ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на 20 век фармацевтската индустрија, може да се каже дека скоро и да немала никаква контрола. „Аптекарите“ мешале сè до што можеле да дојдат за да ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Ксенија Пајчин трагично настрада на 16 март 2010 година кога тогаш ја уби нејзиното момче, Филип Каписода, кој потоа и сам си пресуди. Убавата ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Арон Картер е во болница од непознати причини. Фотографијата ја објави неговата мајка Џејн Картер на Инстаграм и ги загрижи бројните фанови на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Арон Картер хоспитализиран е од непознати причини. Неговата мајка Џејн Картер објавила фотографија од болница и ги загрижила неговите многубројни фанови. ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка, која остави најголем впечаток на почетокот на нејзината кариера во српското музичко шоу „Пинкови ѕвездички“, денес и тоа како е успешна и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 207 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јелена Ѓоковиќ објави снимка и го запрепасти фановите: „Едвај чекам да го направам ова со тебе аморе“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: