Белград: Екс фудбалерот Џибрил Сисе како ди-џеј вечерва ќе пушта музика

3 копии

Поранешниот фудбалер на Ливерпул и француската репрезентација, Џибрил Сисе, откако се повлече од активното играње фудбал, започна кариера како ди-џеј. Тој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако се расчу дека ѕвездата на Реал Мадрид Лука Јовиќ е во врска со српската манекенка Софија Милошевиќ, се јави поранешната девојка Анџела со која ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот Рајан Гигс (45) е во врска со 15 години помлада манекенка, која е и Ди-џеј, пренесуваат британските медиуми. Поранешниот ас на Манчестер Јунајтед и ...
| | веќе видена | слични

Познатиот фудбалер на Манчестер Јунајтед Рајан Гигс, осум години бил во тајна врска со сопругата на неговиот брат Родриј. Гигс и Наташа се запознале во ноќен ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и многу луѓе кои не се партиски определени денеска повторно протестираа и побараа оставка на Заев и слобода на народот. Тие заедно побараа Заев да ...
сите 333 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

За владините функционери и Заев да обезбедат иднина, прво треба да ја согледаат реалноста, а реалноста во Македонија се одликува со криза, живот на рати, ...
сите 207 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 310 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Албанија во последното деноноќие регистрирана е висока бројка на новозаразени, оздравени но и починати од последици од Ковид-19. – Во изминатите 24 часа од ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Белград: Екс фудбалерот Џибрил Сисе како ди-џеј вечерва ќе пушта музика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: