Како да изберете парфем кој идеално ќе ви одговара?Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 222 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 148 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ, повисоката минимална плата е добра мерка, но популистичка и предизборна. Од партијата го поддржаа Предлог-законот за изменување и дополнување на ...
сите 131 | | | веќе видена

Боливија e на работ на граѓанска војна. Ескалира политичката криза, убиени се петмина поддржувачи на долгогодишниот поранешен претседател Ево Моралес, откако ...
сите 258 | | | веќе видена

„Полесна трговија, минување на стока без царини и чекање, патување без пасоши, полесно вработување во Србија, Северна Македонија и Албанија за граѓаните на тие ...
сите 351 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

Грчкиот тенисер Стефанос Циципас го совлада Роџер Федерер во два сета (6:3 и 6:4) и по еден ипол час игра, преку Швајцарецот обезбеди финале на завршниот АТП ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да изберете парфем кој идеално ќе ви одговара?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: