Изгубил контрола над автомобилот, па удрил во ограда- четири лица повредени во гостиварско

Вчера околу 23 часот и 40 минути на локалниот пат село Зубовце – село Дебреше, гостиварско, Џ.А.(23) од село Врапчиште, гостиварско, управувајќи патничко ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
6 копии

Возач од Куманово на товарно возило „ман“ откако изгубил контрола над моторното превозно средство на патот во изградба од селото Т’лминци до селото Градец, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Aргентина наследник на Диего Армандо Марадона гледа во Лионел Меси кој припаѓа на друга генерација. Меси и Марадона немаа прилика да играат заедно официјален ...
сите 293 | | | веќе видена

Британскиот министер за локални заедници, Роберт Џенрик, изјави дека нема причина за загриженост поради податоците за ефективноста на потенцијалната вакцина од ...
сите 192 | | | веќе видена

Дали само индиции или цврсти докази на Хаг ќе бидат доволни за политичка одговорност Какви предизвици за поединци во државниот врв, за партијата од која ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изгубил контрола над автомобилот, па удрил во ограда- четири лица повредени во гостиварско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: