Што празник е 11.11 и што може да се очекува на овој ден – Очекувајте огромни попусти и супер понуди!


Денот на самците 11.11. се одбележува од 1990 година, како спротивност на Денот на заљубените, со цел луѓето кои не се во врска да купуваат производи за себе. ...
| | веќе видена | слични

Вкупниот промет за време на 24-часовното тргување на „Денот на самци“ на кинескиот гигант, Алибаба изнесува вкупно 38,4 милијарди долари. Тоа е повќе од ...
| | веќе видена | слични

Кинеските потрошувачи вчера потрошија милијарди долари само во пррвите часови од Денот на самците, најголемиот шопинг настан во светот, на чие отворање настапи ...
| | веќе видена | слични

На кинескиот гигант „Alibaba“ му беа потребни само една минута и осум секунди за да достигне една милијарда долари продажба на стоки за време на кинескиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кинескиот гигант во е-трговија Алибаба соопшти дека продажбата во текот на „Денот на самците“ кој компанијата го организира на секој 11-ти ноември достигнала ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Кинескиот гигант за онлајн трговија „Алибаба“ соопшти дека продажбата за време на првите девет часа на Денот на самците, која компанијата го организира секој ...
| | веќе видена | слични
8 копии

„Денот на самците“ што како пандан на американските „Црн петок“ и „Сајбер понеделник“ пред десетина години го промовираше кинеската компанија Alibaba, веќе е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Италија ќе направи се што е во нејзина моќ да ја поправи оваа грешка и вашата земја да почне со преговорите што е можно побрзо, порача денеска амбасадорот на ...
сите 634 | | | веќе видена

Растот на буџетските приходи од придонеси од пензиско осигурување во 2019 е највисок во последната деценија. Овој раст се должи на отпочнатата консолидација на ...
сите 183 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 119 | | | веќе видена

Проблемот со заостанатата жива во напуштениот погон за електролиза во ОХИС, која како индустриски отпад се уште ја загадува Скопската котлина, може да се реши ...
сите 116 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев, придружуван од министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, вечерва се сретна со европскиот комесар за миграции, ...
сите 210 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 113 | | | веќе видена

Израел нема шанса да биде на трето место во групата, но тоа не значи дека нема да сака да победи на утрешното гостување во Скопје на крајот на квалификациите ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што празник е 11.11 и што може да се очекува на овој ден – Очекувајте огромни попусти и супер понуди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: