Милан не се откажува, ќе пазари во Лондон


3 копии

-Работата е едноставна, дури и околу идејата комплексна како оваа. Односот помеѓу тренерот и Ибрахимовиќ е многу силен. Постои голема човечка солидарност на ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ сака убаво да наплати за уште една авантура во Калчото, Швеѓанецот бара еден милион евра месечно за да се врати во Серија А.Напаѓачот оваа ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Италија пренесуваат дека Златан Ибрахимовиќ ја одредил платата која ја бара за во јануари да се врати во Италија, Швеѓанецот бара еден милион евра ...
| | веќе видена | слични

Младиот италијански напаѓач, Моизе Кен ова лето од Јувентус се пресели на „Гудисон Парк“ во трансфер вреден 27 милиони фунти. 19 годишниот фудбалер се ...
| | веќе видена | слични

Таткото на италијанскиот фудбалер Моис Кин смета дека неговиот син направил голема грешка со трансферот во Евертон и се надева дека таа грешка наскоро ќе биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид – центрите во Скопје се хоспитализрани 43 нови пациент поради компликации од корона вирусот. Вкупно 478 лица сомнителни и ...
сите 447 | | | веќе видена

„АстраЗенека“ и Универзитетот во Оксфорд признаа грешка при тестирањето на нивната вакцина, па затоа прелиминарните резултати на ефикасноста сега се ...
сите 419 | | | веќе видена

Ковчегот со телото на Диего Марадона е изложен во претседателската палата „Каса Росада“ во Буенос Аирес, илијадници фанови поминуваат и му оддаваат почит на ...
сите 255 | | | веќе видена

Министерството за здравство вчера регистрираше 1288 нови случаи на ковид-19 и 1078 оздравени пациентиВчерашниот ден беа забележани и голем број починати, ...
сите 437 | | | веќе видена

„Ако мислите на присуството на бугарската војска овде, тогаш тоа е јасно дефинирано, не само во нашата историографија, туку и во европската како окупација“ ...
сите 213 | | | веќе видена

Две турски компании влегоа во конкуренција за изградба на магистралниот гасовод во Северна Македонија, објави министерот за економија Крешник Бектеши.„ ...
сите 71 | | | веќе видена

Поранешниот командант на УЧК, а подцна претседател во оставка на Косово, Хашим Тачи, бил испрашуван трипати пред да биде уапсен и однесен во одделот за ...
сите 68 | | | веќе видена

Повеќе кукли облепени со пораки да запре родовото и семејното насилство врз жените, беа поставени вчера во центарот на Бон, Германија. Станува збор за ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан не се откажува, ќе пазари во Лондон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: