Греј со генијален потег му ја обезбеди првата победа на Вотфорд по 12 кола во Премиер лигата (Видео)


Стартот на 12-то коло во англиската Премиер лига ни донесе битка на два тима кои грчевите ќе се борат за опстанок, а во пресметката на екипите кои и натаму ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии

Ако на отворањето на осмото коло во Лигата на шампионите Татран Прешов претрпе тежок пораз од Спортинг со 15 гола разлика, вечерва вториот португалски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кој буџетски корисник колку пари ќе има на располагање за трошење следната година. Предложениот буџет веќе е доставен до народните избраници. Тие ќе имаат на ...
сите 165 | | | веќе видена

„Зоран Заев и СДСМ им кратат на професорите во средните училишта и наставниците во основните училишта цели 5.660 денари од нивната плата секој месец. Оваа ...
сите 195 | | | веќе видена

Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на чело со Претседателот на партијата – проф. д-р Христијан Мицкоски одлучи да го водам Републичкиот Изборен Штаб. Ова за мене ...
сите 72 | | | веќе видена

Еден ден откако опозициската лидерка Жанин Анес се прогласи за привремен претседател на Боливија, а два дена по оставката на Ево Моралес, во земјата избија ...
сите 231 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 68 | | | веќе видена

Деветнаесетгодишна девојка од селото Отља, Липково со автомобилот удрила во 23-годишен пешак од селото Лојане.Несреќата се случила на регионалниот пат Липково ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Греј со генијален потег му ја обезбеди првата победа на Вотфорд по 12 кола во Премиер лигата (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: