Емери го изостави Џака четврти меч во низа и објасни што точно се случува со довчерашниот капитен

Гранит Џака изрежира неверојатна ситуација на претпоследниот првенствен меч кој го одигра Арсенал во Премиер лигата, бидејќи во моментите кога беше повлече од ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
2 копии

Пјер-Емерик Обамејанг го замени Гранит Џака со капитенската лента во тимот на Арсенал, а на Островот шпекулираат дека неговите соиграчи од тимот на „Топчиите“ ...
| | веќе видена | слични

Луис Енрике во моментов воопшто не размислува за враќање во фудбалот. Ова е неговата позиција откако во последниве две беше поврзуван со местото на Унаи Емери ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Македонскиот шеф на државата Стево Пендаровски денеска ќе оствари средба со францускиот претседате Емануел Макрон во Елисејската плата во рамките на Парискиот ...
сите 669 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 93 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена

Облачно со врнежи од дожд, пообилни во вечерните и ноќните часови. Ќе дува повремено засилен југоисточен ветер (со брзина и над 60 км/час), особено изразен ...
сите 248 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емери го изостави Џака четврти меч во низа и објасни што точно се случува со довчерашниот капитен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: