Вози теренец на Тојота и со брзина од 100км/час , префрла во рикверц (ВИДЕО)

За да ја испробаат магијата на автоматскиот менувач, Русите каналот Garage54 мораа да излезат надвор од границите на домашната автомобилска индустрија. Наместо ...
| | веќе видена | слични

Група руски ентузијасти направи интересен експеримент со руски теренец кој го обложија со цемент. Станува збор за легендарниот теренец UAZ-469 кој со децении ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не стивнуваат реакциијте по одлуката на владата да го постави поранештниот премиер Владо Бучковски за специјален претставник со Бугарија. Од актуелни јавни ...
сите 209 | | | веќе видена

Во велешката болница иако не драстично, сепак последниве денови постепено опаѓа бројот на хоспитализирани. Денеска се 60 хоспитализирани, а завчера беа 68. ...
сите 363 | | | веќе видена

Новоизбраниот американски претседател Џо Бајден нема да го смени Кристофер Вреј од функцијата директор на Федералното истражно биро (ФБИ), пренесе „Њујорк ...
сите 72 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 42 | | | веќе видена

Партијата на европските социјалисти (ПЕС) изразува разочаруавње поради бугарската блокада на стартот на преговорите за членство Северна Македонија во ЕУ, ...
сите 293 | | | веќе видена

Стојанче Ангелов, директорот на ЦУК во своето гостување во Студио 10, на новинарско прашање, што беше полесно да кршите ќерамиди со глава или да ја водите оваа ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вози теренец на Тојота и со брзина од 100км/час , префрла во рикверц (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: