БЕСЦЕНЕТО: Кога го виде бебето во рацете на мајка и, не можеше да ги задржи солзите (ВИДЕО)


Возбудата ја исполни болничката соба, а кога го виде бебето во рацете на мајка си, девојчето не можеше да ги задржи солзите. Моментот кога девојчето за прв пат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Старец Клеопа, романски свештеник, за „смирувањето“ и за библиската филозофија на Александар Македонски: -Кажете ни неколку зборови за желбите? КЛЕОПА: Желби? ...
| | веќе видена | слични

Тоа беше и тажен и среќен момент во кој невестата доби посебен подарок за венчавката од нејзиниот татко. Таткото обично ја одведува до олтарот невестата и ...
| | веќе видена | слични

Се вклучуваме во борбата против изворите на лажни вести во Македонија, што ја води Владата, нејзините советници и владините тела. Се надеваме дека прилогов ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 119 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и министерски теренски активности. Министрите за транспорт и врски и за економија, ...
сите 97 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 662 | | | веќе видена

Цели 11 години ВМРО-ДПМНЕ беше против парите да завршуваат назад кај граѓаните, тие мислеа само на себе и нивното богатеење. И денес во Собранието тие се под ...
сите 98 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Тензично е во Боливија, а денес демонстранти го запалија „ковчегот на Ево Моралес“ кој синоќа се повлече од претседателската позиција. Повлекувањето го побара ...
сите 136 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БЕСЦЕНЕТО: Кога го виде бебето во рацете на мајка и, не можеше да ги задржи солзите (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: