Истрагата со страшни детали: Телото на актерот од серијата ,,Заинфелд” било делумно изедено


Според полицискиот извештај, неговото тело, пронајдено на дното на планинска клисура, било делумно изедено, а истражителите сметаат дека го  јаделе птици од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Безживотното тело пронајдено во нејзината куќа во Охајо, а властите велат дека најверојатно ја усмртила едно од нејзините две кучиња од раста „Данска дога“. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Висок претставник на регулаторот за здравство во Канада најави дека земјата најверојатно ќе ја одобри употребата на вакцината на „Фајзер“ во декември, во исто ...
сите 300 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев ја ризикуваше својата политичка кариера само за да го одблокира патот на земјата за интегрирање во Европската Унија, изјави лидерот на ...
сите 79 | | | веќе видена

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп истакна дека ако светот ја покажувал љубовта кон Марадона додека легендарниот Аргентинец беше жив, тоа можело да му помогне ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Истрагата со страшни детали: Телото на актерот од серијата ,,Заинфелд” било делумно изедено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: