Мис со недели е заробена на аеродром , и се заканува смртна казна

 Една од најдобрите работи што доаѓаат со популарноста е во тоа што познатите луѓе имаат пристап до други познати личности, кои се исто толку интересни како ...
| | веќе видена | слични

Останато

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 254 | | | веќе видена

Покрај онаа блоката која што денеска се случи пред Владата на Република Македонија и онаа пред Министерството за надворешни работи, вечерва од 18ч се блокираа ...
сите 327 | | | веќе видена

Екс премиерот на Македонија и официјален преговарач со Бугарија назначен од Владата на Зоран Заев продолжува да ги шири скандалозните тези на премиерот во ...
сите 592 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мис со недели е заробена на аеродром , и се заканува смртна казна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: