Спасовски: Дадов критика за Јанева уште во јануари, кога апсеше и ослободуваше осомничени


14 копии

Критиката кон Катица Јанева ја упатив уште во јануари годинава за притворањето на одредени осомничени и нивно ослободување. Ја дадов таа критика затоа што имав ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Кисела Вода и советник во општината, Орцце Ѓорѓиевски реагираше на вчерашното интервју на министерот за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Брзо се сушат солзите за туѓата болка, убиството на Мартин беше страшно, но уште пострашно е кога ќе осознаете дека ве ставиле во машина која ве врти, несвесни ...
| | веќе видена | слични

Го слушам министерот во заминување Оливер Спасовски како вели дека Катица Јанева уште од јануари му била сомнителна. И да не навлегуваме што со прст немрдна за ...
| | веќе видена | слични

Братот на Мартин Нешкоски, Александар во интервју за Телевизија Алфа вели дека во 2011 година целиот живот му се завртел животот за миг, прво Игор Спасов го ...
| | веќе видена | слични

Има ли помеѓу јатаците на бегалецот Игор Спасов негови поранешни колеги полицајци кои му помогнале да ја напушти државата? За министерот за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Евроинтеграциските процеси и реформите во фокусот на средбата со неговиот домаќин министерот Никола Димитров. Мас ќе се сретне и со претседателот Пендаровски. ...
сите 655 | | | веќе видена

Мотивиран, задоволен наставен кадар е сигурна гаранција за спроведување на отпочнатите проекти за подобрување на квалитетот на образованието во сите нивоа – ...
сите 193 | | | веќе видена

Членот на Претседателството на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), Авдулах Хоти смета дека единствена земја која има интерес од создавањето на таканаречниот ...
сите 308 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 218 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми.На предлог на министерот без ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски: Дадов критика за Јанева уште во јануари, кога апсеше и ослободуваше осомничени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: