Како изгледа денеска петорката за чие раѓање слушна цел свет


После породувањето, оваа мајка имала 120 килограми, па наместо сопругот да ја поддржи и да и помогне, тој почнал да ја изневерува со колешката. Не само дека ја ...
| | веќе видена | слични

Вишокот килограми кои ги наталожи во бременоста дефинитивно се минато за Ана Николиќ. Пејачката отсекогаш важела за секс бомба, а таква е повторно.Ана по ...
| | веќе видена | слични

Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг. Со себе ...
| | веќе видена | слични

Лепа Брена која на музичката сцена е повеќе од 35 години зад себе има оставено голем број на хитови, а во одредени периоди од кариерата таа правеше и драстични ...
| | веќе видена | слични

Останато

Екс премиерот на Македонија и официјален преговарач со Бугарија назначен од Владата на Зоран Заев продолжува да ги шири скандалозните тези на премиерот во ...
сите 525 | | | веќе видена

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како изгледа денеска петорката за чие раѓање слушна цел свет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: