Валверде објасни зошто не функционира тандемот Меси – Гризман!


Емисијата „Вамос“ на телевизијата „Мовистар“ ексклузивно објави, а пренесуваа и останатите шпански медиуми – Атлетико Мадрид во јануари ќе тргне по Иван ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Играчот од средниот ред на Барселона, Иван Ракитиќ може да ја продолжи кариерата во Атлетико Мадрид. Според „Mувистар +“, Атлетико е подготвен да го купи ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман постојано мора да ги слуша гласините за неговата бавна адаптација во фудаблскиот систем кој го негува Барселона, а дополнителен проблем за него ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иван Ракитиќ до оваа сезона беше незаменлив во првата постава на Барселона, но во актуелнава кампања ситуацијата е драстично промената и едноставно е во втор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 83 | | | веќе видена

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 251 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 158 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена

Зголемениот број инфицирани од коронавирусот во последните две недели во гевгелиско за епидемиологот Сашо Олумчев од Подрачната единица на Центарот за јавно ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Валверде објасни зошто не функционира тандемот Меси – Гризман!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: