Анализа: Харден игра најлошо во градовите со најдобри стриптиз клубови

Харден, како и повеќето играчи, игра слабо на гостински натпревари, но ова го принуди еден корисник на социјалната мрежа  „Редит“ да најде врска помеѓу ...
| | веќе видена | слични

Пред еден месец, Манчестер Сити го совлада Шахтјор со 3:0 во првото коло од групната фаза во Лигата на шампионите. Граѓаните ја започнаа својата сезона ...
| | веќе видена | слични

Во последно време ВАР системот добива критики, а додека едни зборуваат за грешките не технологијата, а други за нејзните предности од Израел ни стигнува една ...
| | веќе видена | слични

Англиската и италијанската јавност во последните неколку недели има навистина жестоки и лоши коментари за употребата на ВАР системот во Премиер лигата и Серија ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул со 3:1 го победи Манчестер сити и сега има дури девет бодови повеќе од главниот конкурент за титулата. Гостите се жалеа дека судијата не користел ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола не е задоволен од статусот на судење на Мајкл Оливер и неговите помошници. Тој смета дека не се досудени два чисти пенали во корист на неговиот ...
| | веќе видена | слични

Малку фалеше за Елмас, да биде херој на вечерашниот натпревар на Наполи. Играше половина час и тие минути му беа доволни за да докаже што знае „малиот“. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 194 | | | веќе видена

Зборот окупатор, „административен или фашистички“, лесно се бруси од спомен плочите и спомениците, а тоа го потврди и премиерот Зоран Заев во неодамнешното ...
сите 273 | | | веќе видена

„Ова се моменти кога се одлучува за иднината на нашите деца и внуци и затоа навистина овој пат треба да реагираме одлучно. Во минатото често пати повторувавме ...
сите 298 | | | веќе видена

Јас не сум чудотворец. Од друга страна, нити сум нечиј ас скриен во ракавот, ниту сум пак нечиј џокер. Јас сум Владо Бучковски, поранешниот премиер, кој во ...
сите 83 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 76 | | | веќе видена

ПОЧИНА ЕНВЕР МАЛИЌИ Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го ...
сите 53 | | | веќе видена

Mинистерот Венко Филипче најави парична награда за сите кои работат со пациенти со коронавирус. -Со ребалансот на буџетот, добивме 100 милиони денари, уште ...
сите 101 | | | веќе видена

Билатералните прашања не се дел од рамката. Рамката е многу јасна. Земјата треба да помине низ преговарачкиот процес и по одреден број години да влезе во ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анализа: Харден игра најлошо во градовите со најдобри стриптиз клубови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: