Доволно ѝ е од сè: Семејството Кардашијан во иднина без една од славните сестри, погодете која?


Повеќе од десет години откако едно од најпознатите семејства ги отвори вратите од својот дом, а сега една од популарните сестри Кардашијан одлучила да се ...
| | веќе видена | слични

 Кардашијан-Џенер кланот е најмоќниот во моментов, од секој можен аспект. Па, логично е да имаат голема помош во секојдневието. Но, кој би рекол дека нивните ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарот Тристан Топмпсон порано беше во врска со Клои Кардашијан, со која има и ќерка, но нивната љубовна романса е завршена откако двапати ја изневери. ...
| | веќе видена | слични

Софија Ричи е ќерка на легендарниот музичар Лајонел Ричи, а јавноста ја знае и како поранешна девојка на Џастин Бибер и Луис Хамилтон и сегашна девојка на 16 ...
| | веќе видена | слични

Приказната за неа е чист скандал. Шантел Џефриз синоќа била на премиерата на филмот “Чарливите ангели“ и на многумина ги потсетила на нејзините љубовни ...
| | веќе видена | слични

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан се појави на доделувањето на наградите „People's Choice“ и сите забележаа дека нејзината линија ја доведува до совршенство. ...
| | веќе видена | слични

Кланот Кардашијан-Џенер се икони на убавината и славата на социјалните мрежи , а најмладата Kајли Џенер e сопственичката на козметичкото царство вредно повеќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Ова се моменти кога се одлучува за иднината на нашите деца и внуци и затоа навистина овој пат треба да реагираме одлучно. Во минатото често пати повторувавме ...
сите 649 | | | веќе видена

И по 10 дена од прогласувањето на кризната состојба, државата се уште не го активирала КОВИД Центарот на приватните болници. Опремен со кревети, апаратура и ...
сите 938 | | | веќе видена

Италијанскиот новинар фриленсер Франческо Касалини вели дека нашата земја треба да преговара со Бугарија, и покрај блокадата за почетокот на преговорите со ...
сите 286 | | | веќе видена

Претседателот на српскиот Парламент, Ивица Дачиќ, без влакно на јазикот ги коментира тезите на премиерот Зоран Заев од интервјуто за бугарската информативна ...
сите 276 | | | веќе видена

Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го заврши овде во ...
сите 56 | | | веќе видена

Психопатолошката елита на власт во Македонија, владее само поради тоа што цело време наоѓа нови моменти како да го повреди македонскиот народ, а истовремено да ...
сите 62 | | | веќе видена

СДСМ преку соопштение го обвини лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски дека одбработувал за странски интереси. „Молкот на самопрогласениот хистеричен ...
сите 155 | | | веќе видена

Добитничката на Нобеловата награда за мир Надија Мурад изјави дека пандемијата на Ковид-19 ја зголеми трговијата со жени и родовото насилство, оставајќи го ...
сите 5 | | | веќе видена

Вчера претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски при своеото гостување во емисијата на ТВ 21 посочи дека тој веќе четири години е предмет на најбрутална ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доволно ѝ е од сè: Семејството Кардашијан во иднина без една од славните сестри, погодете која?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: