Рибар спасил бела ајкула и сега таа му се заблагодарува секој ден! (ВИДЕО)


Арнолд Поинтер редовно лови покрај брегот на Јужна Австралија. Тој пред неколку години забележал огромна бела ајкула зафатена во мрежа. Поинтер го земал ножот ...
| | веќе видена | слични

Дали во Македонија може да се живее со плата од 17.000 денари плата? Еве го одговорот - може и тоа како, ама немало кој да ни каже!Погледнете:
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи се појави фотографија од човек кој што премногу наликува на светски познатиот актер – Арнолд Шварценегер. Се разбира, некој беше доволно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 228 | | | веќе видена

Претседателот на српското Националното собрание, Ивица Дачиќ, оцени дека премиерот, Зоран Заев, не е политички незнајко и дека знае оти неговите неодамнешни ...
сите 226 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 158 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 116 | | | веќе видена

Вечерва и Кичево се крена на нозе против штетните преговори кои ги води Владата на Зоран Заев заедно со други 10 градови во Македонија. Како што може да се ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рибар спасил бела ајкула и сега таа му се заблагодарува секој ден! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: