Мурињо сака во Баерн , но само под еден услов


Каталонскиот тренер се споменува како можно идејно решение за клупата на германскиот првак, дополнително што се пријавува како опција тоа да се реализира се ...
| | веќе видена | слични

Легендата на германскиот фудбал Лотар Матеус го сподели својот став за тоа кој треба да биде нов тренер на Баерн Минхен. Баварците се разделија со Нико Ковач ...
| | веќе видена | слични

Германските медиуми од ден во ден шпекулираат за тоа кој би можел да го замени Нико Ковач на клупата на Баерн. Како потенцијални кандидати констатно се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Арсен Венгер минатата недела стана топ тема во светската спортска јавност, откако медиумите најпрво го отпишаа од трката за тренерското столче во Баерн Минхен, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ќе останат ли уште долго опасните хемикалии во магацинот во ОХИС со се експлозивниот винил хлорид ќе се знае по 21 ноември откако собранието на доверителите ќе ...
сите 250 | | | веќе видена

Добив еден вид гаранција дека методологијата ја прават и ќе биде брзо готова и најави дека крајниот рок, според него, треба да биде максимум март за да биде ...
сите 719 | | | веќе видена

Христијан МИЦКОСКИ: Почитувани наставници и професори, драги колеги и пријатели, вие сте луѓето коишто ја образуваат нашата нација и од мене ја имате целата ...
сите 208 | | | веќе видена

Библија му го спаси животот на боливиски полицаец, кој беше застрелан во градите од страна на демонстрантите.Полицаецот изјави дека „чудесниот“ инцидент се ...
сите 240 | | | веќе видена

Владиниот советник Дане Талевски го навлече гневот на граѓаните на социјалните мрежи откако на емисијата „Само Вистина“ во која дебатираше со Тимчо Муцунски ги ...
сите 177 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 72 | | | веќе видена

Деветнаесетгодишна девојка од селото Отља, Липково со автомобилот удрила во 23-годишен пешак од селото Лојане.Несреќата се случила на регионалниот пат Липково ...
сите 191 | | | веќе видена

Германија ќе продолжи да дава свој придонес за продолжување на европскиот пат на Северна Македонија, порача денеска шефот на германската дипломатија Хајко Мас ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо сака во Баерн , но само под еден услов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: