Катастрофа на ракометарките на Пелистер , примија 50 голови од Зајечар

3 копии

Останато

Од синоќа стапи на сила трисетдневна кризна состојба на територијата на државава. Одлуката за кризната состојба ја донесе Владата на седница заради заштита на ...
сите 314 | | | веќе видена

- Ние немаме споделена историја. Ние имаме заедничка историја. Гоце Делчев е револуционер и за Бугарите и за Македонците кој што се борел за слободата и на ...
сите 622 | | | веќе видена

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катастрофа на ракометарките на Пелистер , примија 50 голови од Зајечар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: