Ужас во Германија: Тинејџерка си го убила 3- годишното братче додека спиело (ВИДЕО)

Ужасот го открила нивната мајка кога порано се вратила дома од работа , а 15-годишната ќерка веќе била во бегство. Сепак, таа е уапсена нешто подоцна, а денес ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лејн Пирс (55) работи во перална за облека и е мајка на три деца, а неодамна најверојатно го имала најсреќниот ден во својот живот. Британскиот „The Sun“, ...
| | веќе видена | слични

Само десет минути откако дознала дека повеќе нема рак, Британката Лени Прис (55) добила уште една шокантно убава вест за фасцинантна добивка на ...
| | веќе видена | слични

Случајот со жената која го присилила сопругот да се ожени со нејзината пријателка, бидејќи мислела дека умира од рак, пред да дознае дека дијагнозата и е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На една година од самоубиството на познатата манекенка Марија Чурчиќ (25) која беше пронајдена мртва во својот стан во Белград, нејзината мајка, познатата ...
| | веќе видена | слични

“Денес е најтешкиот ден во мојот живот. Како лекар јас помогнав на многу бремени жени и секој пат кога ќе одам на работа, се молам на Бога да се наградат сите ...
| | веќе видена | слични

Едвај тоа го издржалаГоца Лазаревиќ долго била во брак со композиторот Милутин Поповиќ Захар. Повеќе од триесет години поминало од нивниот развод, таа отворено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Колку навреди треба како народ да истрпиме за да има макар една осуда и реакција од Владата и Зоран Заев.Може уште десетина пати да пишува дека е Македонец, но ...
сите 442 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се регистрирани 279 нови случаи на ковид-19 во Скопје-279 и496 оздравени пациентиПочинати во ...
сите 588 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Србија, Ивица Дачиќ, кој е и поранешен министер за надворешни работи на земјата синоќа во емисијата Хит твит рече дека премиерот ...
сите 304 | | | веќе видена

СДСМ како раштиман оркестар, Костадинов негира, додека премиерот во заминување Заев во изјава за медиум потврдува дека имало преговори во Софија. Според нашите ...
сите 186 | | | веќе видена

Ромен Грожан помина без сериозни повреди откако неговиот автомобил експлодираше на почетокот на трката за Големата награда на Бахреин. Неколку часа по ...
сите 82 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 127 | | | веќе видена

Од денеска се очекува одреден број доктори и медицински сестри кои работеле за војската, да се приклучат кон здравствениот персонал од јавните здравствени ...
сите 124 | | | веќе видена

На 10 август 1913 година, завојуваните страни во Втората балканска војна: Србија, Црна Гора, Романија и Грција, од една страна и Бугарија од друга страна, го ...
сите 415 | | | веќе видена

Вакцината против Ковид-19 – „Епиваккорона“, изработена од Рускиот државен истражувачки центар за вирусологија и биотехнологија, би можела да биде пуштена во ...
сите 298 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ужас во Германија: Тинејџерка си го убила 3- годишното братче додека спиело (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: