НБА Топ 5: Дебитантот Мартин со брутално забивање се покажа во Шарлот (Видео)


На најновата НБА Топ 5 листа имаме пет потези од четирите мечеви кои рано утрово се одиграа во најсилната лига на светот, а честа да биде број еден ја има ...
| | веќе видена | слични

Новите натпревари во НБА лигата ни донесоа нови супер потези и акции од кои само за најдобрите имаше место на најновиот преглед на денот. На Топ 10 листата ...
| | веќе видена | слични

И новите средби во НБА лигата донесоа специфични акции, потези кои се вредни за одбележување и се најдоа на најновата листа. Местото број еден овојпат е ...
| | веќе видена | слични

Лука Дончиќ игра неверојатно во дресот на Далас Маверикс сезонава, па навивачите се воодушевени од неговите настапи. Словенецот покажа зошто е дел од ...
| | веќе видена | слични

Младиот бек на Оклахома Сити Тандер, Хамиду Диало го има потегот на денот во НБА лигата. Диало на дуелот против Голден Стејт Вориорс имаше спектакуларно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Скопскиот Апелациски суд го објави решението за пуштањето од притворот во Шутка на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева во домашен притвор. - ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 150 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи денеска ги повика граѓаните кои ја користат апликацијата „МојДДВ“ да извршат проверка на податоците од трансакциската сметка заради ...
сите 67 | | | веќе видена

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
сите 93 | | | веќе видена

Србија со ништо не го загрози пријателството со Русија, но зошто…?, го прашал русикиот амбасадор, српскиот претседател Алекандар Вучиќ, изјавувајќи вечерва на ...
сите 145 | | | веќе видена

Инициравме да се објават на месечно ниво реализацијата на капиталните инвестиции, баш затоа што некои имаат одлична реализација, а даваме можност и јавноста да ...
сите 238 | | | веќе видена

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски, од собраниската говорница денеска констатираше дека власта нема мнозинство за да го изгласа ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НБА Топ 5: Дебитантот Мартин со брутално забивање се покажа во Шарлот (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: