Лампард е менаџер на месецот, Варди е бр.1 кај играчот

2 копии
2 копии

Челси во името на Тами Абрахам конечно доби играч од нападот на кој ќе може да се потпре во наредните десетина години. Младиот голгетер против Кристал Палас го ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Челси, Френк Лампард има строга рутина која ја изведува пред натпреварите, цврсто се држи до неа, дури го шета кучето по истата маршрута и верува ...
| | веќе видена | слични

Челси продолжи со фантастичната форма во последниот месец и ова попладне прокнижи уште една победа во Премиер лигата, остварувајќи заслужен триумф над Кристал ...
| | веќе видена | слични

Челси ја запиша шестата победа по ред во Премиерлигата откако со 2-0 го совлада Кристал Палас на Стемфорд Бриџ. Челси запиша три нови бода и се искачи на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 254 | | | веќе видена

Покрај онаа блоката која што денеска се случи пред Владата на Република Македонија и онаа пред Министерството за надворешни работи, вечерва од 18ч се блокираа ...
сите 326 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лампард е менаџер на месецот, Варди е бр.1 кај играчот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: