Се фотографирала само со појасите - жените ѝ се восхитуваат на храброста зошто целосно гола застанала пред камерите

УФЦ шампионката Аманда Нунес, пред претстојната УФЦ борба се фотографирала прекриена само со појасите. Следела лавина од коментари, а жените воглавно ѝ се ...
| | веќе видена | слични

Една Британка во Фејсбук група во која корисниците објавуваат трикови и совети поврзани со чистењето, открила како да се ослободи од мувлата без преголема ...
| | веќе видена | слични

Кога имате вишок килограми, а сакате гардеробата да ви стои како кроена за вас, имате две опции: да ја намалите тежината и зголемите физичката активност или да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владата на денешната седница го именува Владо Бучковски за специјален претставник за Бугарија, потврди владиниот портпарол Душко Арсовски. Бучковски е ...
сите 611 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје хоспитализрани се 56 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 489 лица сомнителни и ...
сите 557 | | | веќе видена

Кадарот Владо Бучковски не е никаков скриен ас на Заев во преговорите, туку очаен обид да се најде жртва на која ќе ѝ се препише поразот на политиките на ...
сите 339 | | | веќе видена

Диего Марадона не напушти пред шест дена, но и денес постојано се пишуваат и објавуваат разни детали за него. Во Италија, Марадона играше за Наполи и важи за ...
сите 361 | | | веќе видена

„Ова се моменти кога се одлучува за иднината на нашите деца и внуци и затоа навистина овој пат треба да реагираме одлучно. Во минатото често пати повторувавме ...
сите 233 | | | веќе видена

Зар не може барем да се намалат средствата за украсување и дел од нив да се употребат за да се нахранат гладните, да се платат сметки на социјално загрозените, ...
сите 57 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 152 | | | веќе видена

Вчера претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски при своеото гостување во емисијата на ТВ 21 посочи дека тој веќе четири години е предмет на најбрутална ...
сите 56 | | | веќе видена

Признавањето на македонското малцинство од страна на Бугарија би можело да биде условено од страна на Европската Унија и нејзините финансиски фондови, а ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се фотографирала само со појасите - жените ѝ се восхитуваат на храброста зошто целосно гола застанала пред камерите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: