Модни совети за ниски жени: Tрикови за издолжување на фигурата


2 копии

Ни претстои празничен период во кој светките се задолжителни, а ни носат посебно расположение и магија. А токму со таква празнична нота е новиот модел на ...
| | веќе видена | слични

 Постојат парчиња на облека кои едноставно никогаш не излегуваат од тренд. Никогаш не можете да погрешите со нив и секогаш се добар избор кога „немате што да ...
| | веќе видена | слични

Доаѓа времето на кардигани, или џемпери. Сезоната на кошула и панталони и официјално заврши. Сега е на ред да додадете едно парче гардероба плус… а што е тоа? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 122 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 684 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модни совети за ниски жени: Tрикови за издолжување на фигурата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: