(Видео) Тунџев: Граѓаните добиваат поефикасни и поевтини услуги во Катастарот


2 копии

СДСМ како одговорна и домаќинска партија продолжува да креира и имплементира мерки и политики што носат придобивки за граѓаните. По доаѓањето на СДСМ на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Агенцијата за катастар на недвижности и Нотарска комора на Република Северна Македонија потпишаа меморандум за соработка, со цел уредување на досегашната и ...
| | веќе видена | слични

СДСМ како одговорна и домаќинска партија продолжува да креира и имплементира мерки и политики кои носат придобивки за граѓаните изјави денес на прес ...
| | веќе видена | слични

Откако СДСМ е на власт се врши професионализирање на институциите, граѓаните добиваат поефикасни и поевтини услуги. Една од мерките што Владата предовдена од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Трет ден по ред паѓа вредноста на акциите на британската фармацевтска компанија „AстраЗенека“ поради сомненијата во ефикасноста на нејзината вакцина против ...
сите 376 | | | веќе видена

Љубица Спасковска, која е член на историската Комисија на Македонија и Бугарија вечерва ги осуди последните изјави на премиерот Зоран Заев дадени во интервјуто ...
сите 99 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, оствари редовна работна средба со Шефот на Делегацијата на ЕУ во земјата, амбасадорот, Дејвид Гир.Предмет на ...
сите 435 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 142 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Тунџев: Граѓаните добиваат поефикасни и поевтини услуги во Катастарот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: