Британско ремек-дело со баварски дух


2 копии
2 копии

Новиот модел Roma претставува омаж на главниот град на Италија и неговиот енергичен и динамичен темперамент. По другите модели кои носеа имиња на италијански ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со четвртата генерација на својот бестселер ŠKODA достигнува нова димензија која буди емоции Уште подобра, попросторна, поемотивна и со подобра поврзаност од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната министерка за култура Ганка Цветанова „распали“ по премиерот Зоран Заев по неговото интервју за бугарската агенција БГНЕС. Не постои збор што може ...
сите 120 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена

Денеска, според УХМР, времето ќе биде претежно сончево, во утринските и претпладневните часови по одделни котлини со појава на магла. Најниската утринска ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Британско ремек-дело со баварски дух

Од:
До кого (е-маил):
Порака: