Странец, колега или шеф – знаете ли со кои мажи жените најчесто завршуваат во кревет?

Колега, најдобар пријател, странец... – побаравме одговор на прашањето со кои мажи жените најчесто завршуваат во кревет. Според анкетите на реномираните ...
| | веќе видена | слични

Интересни резултати даде истражувањеза тоа во која доба жените се чувствуваат најдобро и кога имаат најголема самодоверба. Имено студијата покажа дека жените ...
| | веќе видена | слични

Истражувањето покажало дека жените во 34-та година се чувствуваат најмногу привлечно, но и дека средновечните жени имаат секс двојно помалку во споредба со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Користењето на сексуални играчки за да се самозадоволите не е непозната работа. Самозадоволувањето и понатаму е табу тема, а истражувањето кое го објавиле од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Според анкетите на реномираните светски машки и женски списанија, 44 проценти жени и 39 проценти мажи најмалку еднаш завршиле во кревет со бившиот партнер. Но ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Екс премиерот на Македонија и официјален преговарач со Бугарија назначен од Владата на Зоран Заев продолжува да ги шири скандалозните тези на премиерот во ...
сите 525 | | | веќе видена

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Странец, колега или шеф – знаете ли со кои мажи жените најчесто завршуваат во кревет?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: