Хорор во Охајо: Маж излегол од затвор, дома ја нашол сопругата мртва на подот, а крв имало насекаде (ВИДЕО)


2 копии

Безживотното тело пронајдено во нејзината куќа во Охајо, а властите велат дека најверојатно ја усмртила едно од нејзините две кучиња од раста „Данска дога“. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Инцест помеѓу мајка и син завршил како случај во Општинскиот суд во Чаковец, Хрватска. Како што пренесува“Вечерњи Лист“, 38-годишната мајка и нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Осумнаесетмесечно прегладнато момче почина на 27 септември, откако неговите родители вегани не му давале речиси ништо друго освен овошје и зеленчук. Како што ...
| | веќе видена | слични

На вчерашното судење во Лондон, осомничениот сериски силувач Џозеф Мекен признал дека врзал жена и ја принудил да ги слуша врисоците на нејзиниот син и ќерка ...
| | веќе видена | слични

За време на судење на Џозеф Мекен , осомничен сериски силувач, беше посведочено дека врзал жена и ја принудил да ги слуша врисоците на нејзиниот син и ќерка ...
| | веќе видена | слични

Неколку часа по овој монструозен чин, Мекен заробил 71-  годишна жена и 13 – годишно девојче , кои сексуално ги злоставувал. Мекен, од Хароу, северен Лондон, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новородено бебе, неговата мајка го ставила во пластична кеса и го оставила во една полјанка, каде се верува дека го растргнале кучиња скитници на југот на ...
| | веќе видена | слични

Безживотно тело на жена е пронајдено во нејзината куќа во сојузната американска држава Охајо, а властите велат дека за нејзината смрт најверојатно е одговорно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 340 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се регистрирани 279 нови случаи на ковид-19 во Скопје-279 и496 оздравени пациентиПочинати во ...
сите 327 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Србија, Ивица Дачиќ, кој е и поранешен министер за надворешни работи на земјата синоќа во емисијата Хит твит рече дека премиерот ...
сите 310 | | | веќе видена

Смртта на Диего Армандо Марадона предизвика многу болка и тага во аргентинската спортска јавност, но дефинитивно, никој не очекуваше дека неговите последни ...
сите 286 | | | веќе видена

Д-р. Ирина Бухова, директорка на Државниот санитарен и здравствен инспекторат, во интервју за Фактор открива дека во голем број институции има вработени кои со ...
сите 608 | | | веќе видена

На вчеашната трка за Големата награда на Бахреин, возачот на Хас Роман Грожан имаше страшна несреќа. Болидот на Грожан се преполови и се запали, а за среќа тој ...
сите 80 | | | веќе видена

Колку навреди треба како народ да истрпиме за да има макар една осуда и реакција од Владата и Зоран Заев.Може уште десетина пати да пишува дека е Македонец, но ...
сите 203 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хорор во Охајо: Маж излегол од затвор, дома ја нашол сопругата мртва на подот, а крв имало насекаде (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: