Лепа Брена откри на кој начин ослабела дури 17 килограми - пејачката откри што јадела


Лепа Брена која на музичката сцена е повеќе од 35 години зад себе има оставено голем број на хитови, а во одредени периоди од кариерата таа правеше и драстични ...
| | веќе видена | слични

После породувањето, оваа мајка имала 120 килограми, па наместо сопругот да ја поддржи и да и помогне, тој почнал да ја изневерува со колешката. Не само дека ја ...
| | веќе видена | слични

Вишокот килограми кои ги наталожи во бременоста дефинитивно се минато за Ана Николиќ. Пејачката отсекогаш важела за секс бомба, а таква е повторно.Ана по ...
| | веќе видена | слични

Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг. Со себе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Стево Пендаровски, по извршените консултации со правни експерти, денеска го потпиша Указот за прогласување на Законот за попис на населението, ...
сите 394 | | | веќе видена

Независната угостителска комора во петок ќе има средба со вицепремиерот Фатмир Битиќи, на која ќе се разговара за нивните барања за дополнителна државна помош ...
сите 198 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 170 | | | веќе видена

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 287 | | | веќе видена

Професорката Гордана Силјановска ги побива зборовите на директорот на Заводот за статистика Апостол Симовски дека ако граѓаните одбијат да се попишат ќе има ...
сите 70 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Словенија не успеа да обезбеди четвртфинале на ракометниот Мундијал откако во клучниот натпревар со домаќинот Египет ремизираше 25:25 и ...
сите 81 | | | веќе видена

Сите снимки на поранешниот претседател Доналд Трамп и неговата администрација се избришани од Јутјуб каналот на Белата куќа. На Јутјуб каналот на Белата куќа ...
сите 248 | | | веќе видена

„За да се случи повторно да се ослободи економијата мора политичарите да овозможат избор на граѓаните, а тоа е да им овозможат заштита од пандемијата. ...
сите 423 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена откри на кој начин ослабела дури 17 килограми - пејачката откри што јадела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: