Galaxy S11 серијата ќе пристигне со многу помоќни батерии?


Redmi K30 по се изгледа ќе биде еден од поатрактивните смартфони во средната висока класа со перформанси на кои ќе може да му позавидат и премиум моделите. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев го доби мандатот за составување нова влада од претседателот на државата Стево Пендаровски. Во обраќањето пред претседателската вила ...
сите 859 | | | веќе видена

Нови 139 случаи со Ковид-19 од 1.627 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Оздравени се вкупно ...
сите 486 | | | веќе видена

Штетата предизвикана од катастрофалната експлозија на пристаништето во Бејрут е над 15 милијарди долари. Тоа го соопшти либанскиот претседател Мишел Аун. – ...
сите 468 | | | веќе видена

Еуростандард банка има право да поднесе тужба до Управниот суд во рок од 30 дена, доколку е незадоволна од решението на Народна банка за укинување на нејзината ...
сите 156 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 127 | | | веќе видена

Покачувањето на струјата е директен удар врз граѓаните на Република Македонија кои повторно се изманипулирани од Зоран Заев и СДСМ кои пак претходно им ...
сите 155 | | | веќе видена

Физичките лица кои ќе отворат трансакциска сметка во Халкбанк преку која ќе добиваат плата или пензија или доколку почнат да штедат во Банката и тоа го ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Galaxy S11 серијата ќе пристигне со многу помоќни батерии?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: