Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт” (ВИДЕО)


Актерката ја повтори 27 години подоцна , на доделувањето на  GQ Awards во Берлин. Откако ја прими наградата „Жена на годината“, Шерон седна на бината за да ...
| | веќе видена | слични

Актерката Алисија Викандер вели дека често добива улоги во филмовите во кои треба да одглуми некоја секс сцена. Познатата актерка Алисија Викандер има едно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сцените во кои актерите имаат сексуален однос често изгледаат многу реалистично, но на актерите некогаш не им е пријатно да ги снимаат. Популарните актери ...
| | веќе видена | слични

62-годишната холивудска ѕвезда и своевремено една (но и денес) од најсексапилните и најатрактивни жени од светот на шоубизнисот, Шерон Стоун, својата светска ...
| | веќе видена | слични

Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, а таа и беше доделена од страна на GQ магазинот на манифестација во Берлин. Холивудската ѕвезда ...
| | веќе видена | слични

62-годишната актерка Шерон Стоун, препознатлива по сцената од култниот филм “Basic Instinct” во која додека ја испрашуваат, заводливо ги прекрстува нозете, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Главниот штаб за управување со кризи при ЦУК утре претпладне, во 10 часот, ќе одржи седница на која ќе биде разгледан планот на Министерството за здравство, ...
сите 197 | | | веќе видена

Европската Унија има јасно правило кое се однесува еднакво за сите и кон сите, а тоа е дека влез во Унијата без решавање на спорните билатерални прашања е ...
сите 848 | | | веќе видена

Историјата да ја оставиме на историчарите. Mожеме да ја искористиме историјата на позитивен начин. Таа нѐ сплотува, нѐ спојува и низ нејзе можеме да градиме ...
сите 141 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ му подари бел мантил на министерот за здравство, Венко Филипче, и лампиони за градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, симболично порачувајќи ...
сите 322 | | | веќе видена

Шпанија ќе почне со сеопфатна програма за вакцинација против коронавирусот во јануари, најави денеска премиерот Педро Санчез.Тој рече дека Шпанија и Германија ...
сите 372 | | | веќе видена

Љупчо Николовски и Сашко Николов безочно ги лажат граѓаните на Штип. Како што знаат само во СДСМ Љупчо Николовски и Сашко Николов се расфрлаат со ветувања за ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт” (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: