Голем хит од Тоше Проески е на листата на омилени песни на Лука Дончиќ


Лука Дончиќ ја игра втората сезона во НБА лигата и покажува дека е еден од оние играчи кои ќе блеска во следните десетина години. Младиот словенечки кошаркар ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Арон Картер е во болница од непознати причини. Фотографијата ја објави неговата мајка Џејн Картер на Инстаграм и ги загрижи бројните фанови на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Арон Картер хоспитализиран е од непознати причини. Неговата мајка Џејн Картер објавила фотографија од болница и ги загрижила неговите многубројни фанови. ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка, која остави најголем впечаток на почетокот на нејзината кариера во српското музичко шоу „Пинкови ѕвездички“, денес и тоа како е успешна и ...
| | веќе видена | слични

Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите фанови на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија. Се разбира, во ...
| | веќе видена | слични

Неодамна внуката на починатиот српски глумец Бата Живоиновиќ, Дина објави фотографија од дедо ѝ и Борис Дворник и во описот на фотката нагласила колку бил ...
| | веќе видена | слични

Минатата година, 16-годишниот Чави Симонс реши да го напушти познатото фудбалско училиште Ла Масија во Барселона и да потпише за ПСЖ. Овој талентиран фудбалер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопскиот Апелациски суд го објави решението за пуштањето од притворот во Шутка на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева во домашен притвор. - ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 150 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи денеска ги повика граѓаните кои ја користат апликацијата „МојДДВ“ да извршат проверка на податоците од трансакциската сметка заради ...
сите 67 | | | веќе видена

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
сите 93 | | | веќе видена

Најдобрите фудбалери ги завршија квалификациите на „историското“ трето место и веќе се фокусираат на новите настапи во Лигата на нации, иако до нив има уште ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голем хит од Тоше Проески е на листата на омилени песни на Лука Дончиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: