На својата петгодишна ќерка ѝ нарачала торта со еднорог, а добила...

Пејачката на групата „Нови фосили“, Сања Долежал, e шокирана од фактот дека поедини родители на своите ќерки за 18-ти роденден им подаруваат силикони. Сања ...
| | веќе видена | слични

Во едно неодамнешно интервју Јелена Карлеуша зборуваше за својот изглед. Таа откри дека се кае што пред 20 години вгардила силикони. „Мојата најголема животна ...
| | веќе видена | слични

Блогерката Хајли Гарнет е мајка на три деца, а својот Инстаграм профил го користи за да им помогне на сите жени да го прифатат својот нов изглед и тело после ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александра Шредер од Мичиген долго го планирала 5. роденден на својата ќерка, но вели дека се се претворило во катастрофа поради слаткарницата од каде ја ...
| | веќе видена | слични

Сиа Купер е 30-годишна мајка на која неодамна ѝ порачале да не се појавува во бикини бидејќи треба да размисли што мислат нејзините деца за тоа. Спорната ...
| | веќе видена | слични

Александра Шредер од американскиот град Мичиген долго го планирала петтиот роденден на својата ќерка, но вели дека се се претворило во катастрофа поради ...
| | веќе видена | слични

Манекенката и инфлуенсерка Деми Роуз (24) никогаш не се срами да го покаже своето голо тело, но изгледа во моментов не е во целост задоволна со својата фигура. ...
| | веќе видена | слични

Се повлече од сцената за да се посвети на мајчинството и никогаш повеќе не можеше да ја врати старата светска слава, а ниту изгледот. Кристина Агилера (38) во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 801 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На својата петгодишна ќерка ѝ нарачала торта со еднорог, а добила...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: