Тешка несреќа на автопатот на излез од Скопје


Карлос Родригез е човек кој повеќе од една деценија живее со половина глава. Тој преживеал тешка сообраќајна несреќа во која излетал со главата преку ...
| | веќе видена | слични

Една мајка ја објаснила нејзината болна одлука да му прости на пијан возач кој го убил нејзиниот син во сообраќајна несреќа. Кевин Јетс (25) од Тенеси е убиен ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Халид Бешлиќ пред неколку дена ја оперираше катарактата на левото око, па раскажа како му било кога не гледал скоро ништо, откако пред 10 години го ...
| | веќе видена | слични

Босанксиот пејач Халид Бешлиќ ја оперираше катарактата на левото око, па раскажа како му било пред неколку дена кога не гледал скоро ништо, со оглед на тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски денеска во интервју за ТВ Алфа рече дека најпрвин пратеничката група ќе ги депонира своите потписи, но ги ...
сите 312 | | | веќе видена

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 223 | | | веќе видена

Додека Џо Бајден вчера ја положуваше заклетвата за претседател на Соединетите Американски Држави во Вашингтон, сеќавањето на неговиот покоен син Бо Бајден ...
сите 273 | | | веќе видена

Првиот вицепремер во Владата и висок функционер во ДУИ Артан Груби денеска не сакаше да ги коментира последните случувања во врска со случајот „Монструм“ и ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка несреќа на автопатот на излез од Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: