Голгетерското „чудо“ Халанд прави изненадувачки трансфер


Оле Гунар Солшер и „ѓаволите" нема да штедат за да креираат тим во кој головите сигурно ќе бидат загарантирани, со 200 милиони фунти ќе ги донесат Ерлинг Браут ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пишуваат за огромна инвестиција на Манчестер јунајтед во зимскиот преоден рок, „ѓаволите“ се подготвени да потрошат 200 милиони фунти за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Луис Саха открива до сега непознати работи од соблекувалната на Манчестер Јунајтед. Поранешниот напаѓач на „црвените ѓаволи“ зборуваше за Руд Ван Нистерлој и ...
| | веќе видена | слични

Сексапилната навивачка на Манчестер Јунајтед објавила фотографија во танга со која му оддала почит на клупската легенда Ерик Кантона. Катрина Марија која веќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Луис Саха откри дека неговите соиграчи од тоа време Руд ван Нистелрој и Кристијано Роналдо влегле во жестока ...
| | веќе видена | слични

Англиските медиуми пренесуваат дека МанчестерЈунајтед е сериозно заинтересиран во своите редови да го донесе екстра напаѓачот на Ред Бул Салцбург, Ерлинг ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата и даде насоки на Комисијата за заразни болести да се разгледа и прашањето за отварањето на границите, изјави денеска премиерот Оливер Спасовски во ...
сите 937 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 234 | | | веќе видена

Пазарните инспектори втор ден во обиколка на угостителски објекти – но, без ниту една пишана казна. Рестораните и кафулињата полупразни, но парковите преполни. ...
сите 352 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 101 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 166 | | | веќе видена

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Неодговорноста на Заев и неговата лажна нормалност ја претвораат Македонија во балканска Ломбардија, велат од ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение.Оттука нагласуваат ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голгетерското „чудо“ Халанд прави изненадувачки трансфер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: