Не дозволувајте вашите тековни сервери да ве успорат, зголемете ја продуктивноста и заштедете многу со Dell EMC PowerEdge R640!

Вашата организација постојано се справува со огромен број информации? Тогаш потребен ви е сервер кој брзо и ефикасно ќе ги организира и распоредува податоците ...
| | веќе видена | слични

Останато

Недозволиво е во 21 век политичари да преговараат за права кои се неотуѓиви, како што правото за јазикот, идентитетот…, рече пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Тимчо ...
сите 336 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не дозволувајте вашите тековни сервери да ве успорат, зголемете ја продуктивноста и заштедете многу со Dell EMC PowerEdge R640!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: