Замаглен вид или темни подочници: Сигнали кои не треба да ги игнорирате

Др.Искра Петровска Шешова Специјалист Дерматовенеролог Дерматолошко Естетска Ординација Др.Искра Стареењето на нашата кожа е нормален физиолошки процес кој ...
| | веќе видена | слични

д–р Екатерина Јурукоски, дерматолог и специјалист по естетска медицина Козметолозите одамна знаат еден познат парадокс. Кога жената слабее изгледа помладо. Но, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 119 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и министерски теренски активности. Министрите за транспорт и врски и за економија, ...
сите 99 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 663 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 242 | | | веќе видена

Тензично е во Боливија, а денес демонстранти го запалија „ковчегот на Ево Моралес“ кој синоќа се повлече од претседателската позиција. Повлекувањето го побара ...
сите 136 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Замаглен вид или темни подочници: Сигнали кои не треба да ги игнорирате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: