Натпреварувачка на Суперталент ги соблекла гаќите, а потоа извела точка од која им се згадило на жирито


Една комичарка успеала да ги згрози членовите на жирито на германскиот Суперталент кога ги соблекла гаќите на сцената и потоа “изела” неколку колбаси со својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сцените во кои актерите имаат сексуален однос често изгледаат многу реалистично, но на актерите некогаш не им е пријатно да ги снимаат. Популарните актери ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, преку социјалните мрежи повика на натпартиски протест за одбрана на црвените линии во , кои како што вели, се ...
сите 169 | | | веќе видена

Поранешната пратеничка и коалиционен партнер на Зоран Заев Лилјана Поповска од партијата ДОМ преку статус на Фејсбук пишува дека денешните изјави на Заев се ...
сите 321 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 117 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Натпреварувачка на Суперталент ги соблекла гаќите, а потоа извела точка од која им се згадило на жирито

Од:
До кого (е-маил):
Порака: