Моника и Чендлер пак заедно, публиката зачудено од изгледот на Метју Пери – „Како друг човек е“


Моника и Чендлер од славната серија „Пријатели“, повторно, на кратко, осамнаа заедно на селфи фотката која ја објави актерката Кортни Кокс на својот Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Метју Пери и Кортни Кокс отсекогаш биле во феноменални односи, уште од кога започнаа да ја снимаат серијата „Пријатели“. Како на малите екрани каде што глумеа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Гвен Стефани беше една од главните ѕвезди на настанот „People’s Choice Awards“, кој се одржа во неделата и на кој пејачката ја понесе титулата „модна икона“. ...
| | веќе видена | слични

Иако од завршувањето на снимањето на серијата "Пријатели" минаа веќе 15 години, сите и натаму останале во одлични односи, што Џенифер Анистон го потврдила пред ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на вчерашната прес-конференција изјави дека иако во моментов вкупниот капацитет на болниците е во сосема добра ...
сите 198 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Во утринската емисија на БТВ Новините денеска проф. Кирил Топалов, член на бугарскиот дел од Заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата ...
сите 49 | | | веќе видена

Медиумите во Грција, изразија зголемен интерес за македонската делегација предводена од премиерот Заев за време на учеството на конференцијата на „Економист“ и ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Моника и Чендлер пак заедно, публиката зачудено од изгледот на Метју Пери – „Како друг човек е“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: